"Majówka Łukasiaka 2016" – radośnie, zdrowo na sportowo

Tegoroczna "Majówka Łukasiaka" jak co roku przebiegała pod znakiem zabawy sportowo – rekreacyjnej w ramach obchodów Tygodnia Sportu.

Choć była to pierwsza czerwcowa "majówka" bawiliśmy się na terenie naszej szkoły w miłej atmosferze, przy pięknej pogodzie, dźwiękach muzyki, grillu oraz imprezach rekreacyjnych.

Nasi uczniowie, ale również przybyli goście (absolwenci) w aktywny sposób spędzali ten czas biorąc udział w wielu grach i zabawach rekreacyjnych rozgrywanych na naszych nowoczesnych boiskach.

Oprócz rywalizacji sportowej w siatkówce plażowej, piłce nożnej, streetballu oraz konkurencjach lekkoatletycznych uczestnicy naszej corocznej imprezy mogli pograć w tenisa stołowego, badmintona, wziąć udział w zabawie w przeciąganie liny i kilku innych grach i zabawach rekreacyjnych.

Przebiegającą w miłej atmosferze "Majówkę Łukasiaka" zwieńczyło już tradycyjne losowanie nagród rzeczowych (bonów towarowych do Empiku) oraz innych drobiazgów wśród wszystkich obecnych uczestników naszej corocznej imprezy.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim, którzy mimo soboty przybyli do szkoły i postanowili aktywnie spędzić czas w szkolnym gronie znajomych, zaś wszystkim zwycięzcą i medalistom konkurencji sportowych jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy ponownie za rok na "Majówkę Łukasiaka 2017"


Zobacz zdjęciaNASZE CERTYFIKATY

NASI PARTNERZY